K-Meleon

K-Meleon - przeglądarka pod twoją kontrolą


K-Meleon to ekstremalnie szybka, konfigurowalna i lekka przeglądarka internetowa bazująca na silniku Gecko która jest wspierana przez Mozilla Foundation gdzie używany jest w Firefoxie. K-Meleon jest wolnym projektem, Open Source na licencji GNU GPL


More Information

Zajrzyj na strone poczatkowa, gdzie znajdują się odnośniki do głównych sekcji Wiki K-Meleona. Możesz również przeszukac; strony Wiki. Lista tlumaczen znajduje się na górze strony.

Możesz przejrzeć liste wlasciwosci K-Meleona zanim zdecydujesz się pobrac najnowszą wersję. Zobacz zrzuty ekranu, jeśli chcesz się dowiedzieć jak wygląda K-Meleon.

Najnowsze informacje o rozwoju przeglądarki znajdują się w dziale aktualnosci. Odnośniki do artykułów i recenzji K-Meleona znajdują się w centrum prasowym.

W dokumentacji znajdziesz historię K-Meleona. Zerknij do najczesciej zadawanych pytan (FAQ), przewodników lub poczytaj instrukcję użytkownika i Reference Manual (nie kumam różnicy - przyp. tłum). Jest również instrukcja instalacji i opis instalacji pluginów z innych żródeł, takich jak Java, Flash, Real Player, i wiele innych.

Pośród zasobów znajdziesz, motywy, skórki i animacje wyświetlane podczas ladowania stron, ikony, buttony i bannery, odnośniki do zasobów na innych stronach oraz tlumaczenia programu. Znajdziesz tam także makra, które poszerzają możliwości K-Meleona przez wtyczkę makr.

Prosimy, przylacz sie do tego projektu jako programista, beta-tester, autor dokumentacji, tlumacz, grafik, edytor wiadomości. Potrzebujemy twojej pomocy!!


Uwaga: Jeśli informacje na tych stronach są nieprawidłowe, nieaktualne lub wybrakowane: Pomóż nam je zaktualizować. Możesz to zrobić klikając EditThisPage na dole strony. Prosimy umieszczać uwagi i sugestie na osobnej stronie.

Przeczytaj WikiHowto i WhyKMeleonWiki, jeśli koncepcja Wiki jest dla ciebie nowa.

K-Meleon

(c) 2000-2010 kmeleonbrowser.org. All rights reserved.
design by splif.